Обавјештење за грађане и пчеларе

ЕКO-Бел д.о.о. и општина Шамац обавјештавају грађане и пчеларе да ће дана 22.06.2017. године, у времену од 19:45 до 23:00 часова, и дана 23.06.2017. године у времену од 04:30 до 06:30 часова, ради заштите здравља грађана предузеће за санитарно-еколошку заштиту „ЕКО-Бел“ д.о.о. Лакташи, на територији општине Шамац извршити акцију сузбијања одраслих форми комараца са земље на подручју општине Шамац и приградских насеља.

Упозоравају се пчелари да наведеног дана предузму све потребне мјере за заштиту пчела, а оне се састоје у наткривању пчелињих друштава картоном или другим приручним средствима.

У случају лоших временских услова радови ће се одложити, те ће грађани путем средстава информисања бити на вријеме обавијештени о накнадном термину акције.

Одјељење за привреду