Обавјештење

Удружење пчелара „Маслачак“ Шамац обавјештава грађане општине Шамац да ће се у склопу манифестације "-7 шамачки сајам Добро дошли у Посавину“ одржати презентацију под називом „Мед из Посавине“.

Презентација ће се одржати у холу хотела „Плажа“ дана 11.12.2015. године (петак) у времену од 13 до 14 часова.

Презентацију ће водити професор Симо Божић.

Позивамо све грађане општине Шамац да присуствују наведеном догађају и упознају се са врстама и квалитетом меда из Посавине.

Удружење пчелара „Маслачак“ обавјештава све пчелара са подручја општине и регије да ће у склопу исте манифестације бити одржано предавање на тему „Добијање матичне млијечи“, предавач господин Милан Матић из Републике Србије.

Предавање ће се одржати дана 12.12.2015. године (субота) са почетком у 15 часова у малој сали хотела „Плажа“.

Удружење пчелара „Маслачак“

Ацо Малић, предсједник