Служба за локални економски развој, пољопривреду и село

Начелник Службе за локални економски развој, пољопривреду и село Предраг Недић рођен је 17. јула 1966. године у Горњој Слатини. Основну и средњу школу завршио на подручју општине Шамац.

У периоду од 1986/87. до 1990/91. школске године редовно похађао и дипломирао на Економском факултету Универзитета у Новом Саду.

Од 1994. године засновао радни однос у царинској служби Републике Српске.

Као државни службеник радио непуних 18. година, а током рада уписује постдипломске студије на истом факултету Универзитета у Новом Саду. На постдипломским студијама магистрирао у мају 2009. године.

Ожењен и отац двоје дјеце.

+387 (0)54 611 650
+387 (0)54 620 300

НАДЛЕЖНОСТИ:

Служба за локални развој врши стручне и управне послове из надлежности Општине који се односе на: израду и спровођење стратешких докумената привредног развоја општине, припрему и спровођење одлука, програма, планова и других аката који се односе на развој општине, припрему и учествовање у припреми инвестиционих елабората из своје надлежности, припрему и реализацију инвестиционих и донаторских пројеката из области привредног развоја, туризма, заштите животне средине, пољопривреде и руралног развоја, сарадње и координације рада са другим организационим јединицама Општинске управе по питањима инвестиција, донација и развоја, сарадње са домаћим и међународним инвеститорима и донаторима из дјелокруга својих послова, као и друге послове који јој се посебним актом стави у дјелокруг рада.