Пријем за пензионере

Пензионисаним радницима општинске управе у Шамцу су на традиционалном пријему, који је поводом новогодишњих и божићних празника организовало општинско руководство, уручени поклон-бонови у вриједности од 50 КМ.

Поклон-бонове 46 пензионера моћи ће да искористе у шамачком маркету „Фрукта трејд“.

Начелник општине Шамац Ђорђе Милићевић честитао је предстојеће празнике и захвалио се пензионерима што су се одазвали позиву општинске управе.

„Желим да ови сусрети буду традиција, као и до сада. У овим временима каква јесу трудимо се да на симболичан начин позовемо да разговарамо и видимо да евентуално можемо нешто помоћи- каже Милићевић.

Он је захвалио пензионерима што су већи дио свог радног вијека провели радећи у општинској управи, те истакао да је врата ове куће за њих увијек отворена са личних аспеката и аспеката шире друштвене заједнице.

Милићевић каже да има озбиљну намјеру са свима онима који мисле добро овој локалној заједници настави са активностима које су већ започете.

Најмлађа пензионерка Љиљана Палежница захвалила се на позиву и каже да јој пријем много значи због исказаног поштовања и људскости локалног руководства према овој популацији.