Pretraga

Sekretar Skupštine opštine

Blaženka Maksimović, dipl.pravnik, Sekretar Skupštine opštine Šamac

 

Nadležnosti:

Sekretar Skupštine opštine u saradnji sa predsjednikom Skupštine opštine i Načelnikom opštine priprema prijedlog dnevnog reda i stara se o obezbjeđenju uslova za rad Skupštine opštine. Sekretar Skupštine opštine pruža stručnu pomoć predsjedniku i potpredsjedniku Skupštine opštine, odbornicima i radnim tijelima Skupštine, ostvaruje saradnju sa načelnicima odjelјenja opštinske administrativne službe vezano za pripremu materijala za sjednicu Skupštine, odgovorni je urednik Službenog glasnika opštine, rukovodi stručnom službom Skupštine opštine, obavlјa i druge poslove u skladu sa zakonom, Statutom opštine i odlukom o stručnoj službi Skupštine opštine.

 

Kontakt:
  +387 (0)54 611-800

 +387 (0)54 620-300

Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.