Почетна Вијести - актуелности Приоритет чишћења путева до старих и болесних

Приоритет чишћења путева до старих и болесних

Штампа

Путеви до домова 73 старије и болесне особе на подручју општине Шамац представљају приоритет током чишћења од снијега, рекао је шеф Одсјека цивилне заштите Шамац Боро Богдановић.

Имамо спремних 15 трактора за 25 шамачких мјесних заједница. Добро сарађујемо са Центром за социјални рад и њихова 73 корисника који су старије и болесне особе, као и са 30 особа које иду на дијализу. Чишћење путева до њих је приоритет, навео је Богдановић.

Живан Којић, директор Слободне зоне у оквиру које послује Комунално предузеће из Шамца, истакао је да је у току чишћење снијега који од синоћ не престаје да пада.

Уколико буде потребно, прикључиће нам се радници Цивилне заштите, додао је Којић.
На питања новинара упућеним грађанима како су задовољни чишћењем града, грађани су потврдно одговорили.
Грађани кажу да су били одушевљени када је почео да пада снијег, јер су одмах чули машине да чисте што није био случај прије.
Задовољни су чишћењем и сматрају да је овакав начин рада добар.

Последње ажурирано четвртак, 19 јануар 2017 09:35

Додатне опције