Почетна Обавјештења За љепши Шамац

За љепши Шамац

Штампа

Одјељење за просторно уређење и стамбено комуналне послове покреће прољећне активности на уређењу града, под мотом „За љепши Шамац“.

Почетак активности је предвиђен 17.03.2017. године, са почетком у 11:55 часова, на паркингу испред „Бинго“ д.о.о. када ће се овој акцији придружити радници свих јавних установа, предузећа и школа на подручју града Шамца.

У периоду од 17.03.2017. године до 13.04.2017. године на подручју града активности ће бити усмјерене на: хортикултурно уређење града, уређење кружног тока, улаза код „Ушћа Босне“ а.д. и улаза код топлане, уклањање шибља и ниског растиња на зараслим јавним површинама и парцелама у власништву Општине, прикупљање комуналног отпада са јавних површина, уклањање остатака од плаката и огласа са стубова јавне расвјете и стабала, постављање нових клупа, замјена дотрајалих дијелова на постојећим клупама и фарбање, орезивање дрвећа, фарбање бетонских саксија и прање улица.

Позивамо све грађане да се укључе у ову акцију и тиме дају свој допринос уређењу града.

Сви грађани који имају приједлог за љепши Шамац, могу то учинити сваким радним даном путем телефона: 065/471-484.

Начелник Одјељења за просторно уређење

и стамбено комуналне послове

Ведрана Михаљчић, дипл. инж. грађ.

Додатне опције