Почетна Obavještenja Za lјepši Šamac

Za lјepši Šamac

Štampa

Odjelјenje za prostorno uređenje i stambeno komunalne poslove pokreće prolјećne aktivnosti na uređenju grada, pod motom „Za lјepši Šamac“.

Početak aktivnosti je predviđen 17.03.2017. godine, sa početkom u 11:55 časova, na parkingu ispred „Bingo“ d.o.o. kada će se ovoj akciji pridružiti radnici svih javnih ustanova, preduzeća i škola na području grada Šamca.

U periodu od 17.03.2017. godine do 13.04.2017. godine na području grada aktivnosti će biti usmjerene na: hortikulturno uređenje grada, uređenje kružnog toka, ulaza kod „Ušća Bosne“ a.d. i ulaza kod toplane, uklanjanje šiblјa i niskog rastinja na zaraslim javnim površinama i parcelama u vlasništvu Opštine, prikuplјanje komunalnog otpada sa javnih površina, uklanjanje ostataka od plakata i oglasa sa stubova javne rasvjete i stabala, postavlјanje novih klupa, zamjena dotrajalih dijelova na postojećim klupama i farbanje, orezivanje drveća, farbanje betonskih saksija i pranje ulica.

Pozivamo sve građane da se uklјuče u ovu akciju i time daju svoj doprinos uređenju grada.

Svi građani koji imaju prijedlog za lјepši Šamac, mogu to učiniti svakim radnim danom putem telefona: 065/471-484.

 

Načelnik Odjelјenja za prostorno uređenje

i stambeno komunalne poslove

Vedrana Mihalјčić, dipl. inž. građ.

 

Dodatne opcije