Одјељење за привреду и инспекцијске послове

Начелник Одјељења за привреду и инспекцијске послове Предраг Недић рођен је 17. јула 1966. године у Горњој Слатини.  Основну и средњу школу завршио на подручју општине Шамац.

У периоду од 1986/87. до 1990/91. школске године редовно похађао и дипломирао на Економском факултету Универзитета у Новом Саду.

Од 1994. године засновао радни однос у царинској служби Републике Српске.

Као државни службеник радио непуних 18. година, а током рада уписује постдипломске студије на истом факултету Универзитета у Новом Саду. На постдипломским студијама магистрирао у мају 2009. године.

Ожењен и отац двоје дјеце.

+387 (0) 54 612 173
+387 (0) 54 620 300

НАДЛЕЖНОСТИ:

Одјељење за привреду и инспекцијске послове врши управне и стручне послове из надлежности Општине који се односе на: студијске и аналитичке послове из области привреде и пољопривреде (индустрија, трговина и снабдјевање, угоститељство, туризам, занатство, саобраћај и везе, пољопривреда, шумарство, водопривреда), планирање развоја, заштиту од пожара, послове везане за приватно предузетништво, подстицај развоја малих и средњих предузећа, развој пољопривредне производње, закупа и заштите пољопривредног земљишта, сточарства, воћарства, мини фарми, организовања пољопривредника, лова, риболова, као и друге послове који му се посебним актима ставе у дјелокруг рада.