Почетна Вијести - актуелности Разговори о учешћу у пројекту

Разговори о учешћу у пројекту

Штампа

Представници Независног бироа за развој Модрича/Градачац су заједно са представницима Општине Шамац посјетили су Удружење пензионера Шамац и спортско удружење Борац.

Циљ посјете био је договарање конкретних начина помоћи овим удружењима у процесу њиховог опоравка од поплава.

Како би се овим удружењима обезбиједили предуслови за њихов даљи развој, а не само краткорочна подршка, договорено је у наредном периоду пружање техничке помоћи у изради и имплементацији инклузивних планова, те финансијске помоћи у обнови њихових материјалних капацитета.

Ова активност се реализује у склопу друге компоненте пројекта: „Подршка одрживом опоравку од поплава за Домаљевац-Шамац, Шамац и Вукосавље“, који се финансира средствима Европске уније у проценту од 90%, док преосталих 10% финансирају локалне општине.

Последње ажурирано понедељак, 27 март 2017 08:41

Додатне опције