Почетна Обавјештења Заједничка производња корнишон краставаца

Заједничка производња корнишон краставаца

Штампа

UP GRADAČAC – Един Ханић у сарадњи са фирмом AM-ĐOKIĆ организује кооперативну производњу корнишон краставаца на територији општине Градачац и Шамац.

Краставац је KIBRIA хибрид а план је засновати заједничку производњу са 80 произвођача.

Осигурале би се врхунске саднице, најбоља заштита и ђубрива.

Производњу код коопераната од садње до краја вегетације (први мразеви) би пратио агроном – стручни консултант за технологију (исхрана, заштита) мр сци. Емир Сејдић.

За више информација (преузимање и могуће потписивање уговора о заједничкој производњи) организујемо презентације и то:

- понедјељак, 03.04.2017. године у Шамцу, велика сала Скупштине општине Шамац у 10:00 сати,

- уторак, 04.04.2017. године у Обудовцу, Дом културе у 19:00 сати.

Додатне информације у Служби за локални економски развој пољопривреду и село (Милан Николић и Иво Блажановић) и у Одјељењу за привреду општине Шамац.

Прилог:

- Уговор о организовању производње и откупу пољопривредних производа

Последње ажурирано уторак, 28 март 2017 11:26

Додатне опције