Почетна Вијести - актуелности Ускоро атлетске секције у Шамцу

Ускоро атлетске секције у Шамцу

Штампа

У Шамцу је данас одржан радни састанак предсједника Атлетског клуба РС Боре Ђурђевића са предсједницом Скупштине Николином Шкрбић, начелника Одјељења за привреду Светозара Евђића и директорима Основне и Средње школе у Шамцу Слободаном Челиковићем и Миливојем Џомбићем.

На састанку је договорено активирање атлетских секција у школама, те њихово укључивање у Атлетски клуб у Брчком.

Према ријечима начелника Одјељења за привреду Светозара Евђића општина Шамац ће израдити идејни пројекат за атлетски полигон у Шамцу и презентовати га јавности.
„Потписивање протокола о овим активностима ће бити у наредних мјесец дана, а формирање атлетског клуба у Шамцу до караја 2017. године“ – каже Евђић.

Евђић је подсјетио да је циљ оформити секције у школама у Шамцу, њихово укључивање у Атлетски клуб Брчко, те омогућити укључење и учешће шамачких атлета на такмичењима у РС и БиХ.

Последње ажурирано петак, 31 март 2017 13:36

Додатне опције