Почетна Вијести - актуелности Позив привредницима за реализацију нових инвестиција

Позив привредницима за реализацију нових инвестиција

Штампа

У просторијама општине Шамац је заинтересованим привредницима представљен јавни позив за учешће у пројекту Локално интегрисани развој, за реализацију нових инвестиција, који је расписао Развојни програм UN (UNDP).

Начелник Службе за локално економски развој Предраг Недић рекао је да је по једном пројекту одобрено 88.000 КМ и да је позив отворен за физичка и правна лица.

Он је истакао да привредници, који испуне услове наведене у јавном позиву, дају реалну шансу и општини за додатне инвестиције и њен развој у цјелини.
Ко сматра да може испунити услове из јавног позива нека се јави, додао је Недић.
Према његовим ријечима, пројекат Локални интегрисани развој проводи се у 21 локалној заједници у БиХ, а циљ му је да пружи подршку запошљавању и инвестицијама.

Мато Пекић из Засавице, који се бави узгојем љековитог биља, каже да намјерава да аплицира да би проширио производњу.

Последње ажурирано понедељак, 03 април 2017 13:14

Додатне опције