Почетна Vijesti - aktuelnosti Vaskršnja izložba radova djece sa posebnim potrebama

Vaskršnja izložba radova djece sa posebnim potrebama

Štampa

Udruženje za pomoć licima sa posebnim potrebama, u saradnji sa Centrom za socijalni rad, u Šamcu je u holu Robne kuće organizovalo izložbu vaskršnjih jaja i crteža djece sa posebnim potrebama povodom Vaskrsa.

Okupili smo se danas da podržimo djecu sa posebnim potrebama povodom praznika kako bismo zajedno s njima i njihovim roditelјima poslali poruku da su sva djeca ista i da širimo lјubav, rekla je psiholog u Centru za socijalni rad Sanja Mijanić.


Ona je dodala da su djeca pripremala ovu malu izložbu na kreativnoj radionici povodom Vaskrsa.
Djeca su koristila razne tehnike šaranja jaja - tempere, vodene boje, dekupaž, lјepilo i drugo, kaže Mijanovićeva.


Ona je navela da je cilј organizovanja izložbe da se pokaže dječija kreativnost i da djeca sa posebnim potrebama drugim mališanima poklone svoje radove.

 

Svеtlаnа Pаvlоvić, dipl. žurnаlistа

Poslednje ažurirano utorak, 18 april 2017 12:33  

Dodatne opcije