Почетна Вијести - актуелности Рaзгoвoр o будућoj сaрaдњи

Рaзгoвoр o будућoj сaрaдњи

Штампа

Начелник Полицијске управе Бијељина Жарко Ћосић са сарадницима боравио је у радној посјети општини Шамац и са начелником Ђорђем Милићевићем и предсједником Скупштине Николином Шкрбић разговарао о будућој сарадњи.

На састанку је заједнички оцијењено да је сарадња општине Шамац са Полицијском станицом Шамац добра, те да ће се тако и наставити у наредном периоду.

Према ријечима начелника Ђорђа Милићевића повод посјете јесте што се Полицијска станица Шамац сада налази под окриљем Центра јавне безбиједности Бијељина.
Милићевић је данас у разговору изнио конкретан проблем са којим се сусреће општина и Полицијска станица Шамац, а ради се о нелегалној експлоатацији шљунка уз ријеке Босну и Саву на шамачком подручју.

„Обећано нам је да ће се Полицијска управа Бијељина заједно са Полицијском станицом Шамац у наредном периоду позабавити овим проблемом“ – наглашава Милићевић.

У разговору, начечник Милићевић је замолио начелника ПУ Бијељина да се смањи репресија у смислу рада саобраћајне полиције.

„Замолио сам да се врше веће контроле када су  у питању криминалне радње, а не да кључ контроле буду пољопривредници  који обрађују земљу, излазе на  пут и имају одређене  евентуалне недостатке“ - каже Милићевић.

На крају састанка заједнички је констатована добра сарадња између општине и Полицијске станице Шамац, те да очекује још много бољу сарадњу.

Последње ажурирано петак, 28 април 2017 17:13

Додатне опције