Почетна Вијести - актуелности Обиљежен Међународни дан слободе медија

Обиљежен Међународни дан слободе медија

Штампа

Медији имају значајну улогу у одржавању демократског друштва, а извјештавање мора бити објективно, рекла је данас предсједник Скупштине општине Шамац Николина Шкрбић поводом обиљежавања 3. маја - Међународног дана слободе медија.

Шкрбићева је на пријему за новинаре који извјештавају са подручја Шамца навела да је 3. мај дан када медији покушавају да подигну свијест јавности и новинара о важности медијских слобода и непристрасном извјештавању.

Сарадња општине Шамац са медијима је коректна. Тако би требало да буде и убудуће јер нам је интерес да наши грађани имају праву слику стварности у којој живимо, каже Шкрбићева.

Замјеник начелника Шамца Ђуро Ивановић истакао је да ће се општина трудити да обезбиједи што боље услове за нормално функционисање медија на овом подручју.

Последње ажурирано среда, 03 мај 2017 13:42

Додатне опције