Почетна Обавјештења Обавјештење о организовању јавне расправе о Нацрту Статута општине Шамац

Обавјештење о организовању јавне расправе о Нацрту Статута општине Шамац

Штампа

Јавна расправа о Нацрту Статута општине Шамац одржаће се у периоду од 16.05.2017. до 24.05.2017. године у форми електронске јавне расправе у којој ће заинтересована лица путем електронске поште на адресу Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели достављати своје примједбе, приједлоге и сугестије, уз одржавање централне јавне расправе дана 23.05.2017. године у згради Општинске управе Шамац са почетком у 19:00 часова.

Нацрт Статута општине Шамац биће објављен на званичној интернет презентацији општине Шамац (www.opstinasamac.org), огласној табли у згради Општинске управе Шамац, просторијама савјета мјесних заједница и мјесним канцеларијама.

ПРИЛОЗИ:

- Нацрт Статута општине Шамац