Почетна Вијести - актуелности У Горњој Слатини први пута организован турнир

У Горњој Слатини први пута организован турнир

Штампа

У организацији омладине из Горње Слатине по први пута је одржан турнир у малом фудбалу на којем је учешће узело седам екипа са општина Модрича, Пелагићево и Шамац.

Иницијатор Слатинске омладине Марко Вуксановић истиче да су све екипе платиле учешће на турниру по 30 КМ, те су из тих средстава подијељене награде за прва три мјеста, прво 100, друго 70 и треће 50 марака.

Прво мјесто је „Идемо даље“ из Горње Слатине, друго „Мамути“ из Модриче и треће ФК „Пелагићево“ из Пелагићева.

Предсједница организације Ивана Кертић је позивала сву омладину, не само из Горње Слатине него и из околних села да се прикључе и дају свој допринос у реализацији надолазећих пројеката, те потврдила да су у њиховој организацији већина чланова ученици Основних школа и позвала старије мјештане да се прикључе организацији.

Кертићева је додала да су свој допринос турниру дале жене из Горње Слатине које су волонтерски радиле на роштиљу и продававале своје производе како би сакупиле што више новчаних средстава који им је неопходно за реализацију надолазећих акција у селу.

Иницијатор Слатинске омладине Марко Вуксановић се захвалио свим учесницима, удружењу жена Горња Слатина и свим гледаоцима, те скренуо пажњу свим Слатинцима да се одазову у надолазећим дружењима у већем броју и помогну Слатинској омладини, која је пуна амбиција и воље за рад и опстанак села.

Последње ажурирано четвртак, 18 мај 2017 11:23

Додатне опције