Почетна Vijesti - aktuelnosti U Gornjoj Slatini prvi puta organizovan turnir

U Gornjoj Slatini prvi puta organizovan turnir

Štampa

U organizaciji omladine iz Gornje Slatine po prvi puta je održan turnir u malom fudbalu na kojem je učešće uzelo sedam ekipa sa opština Modriča, Pelagićevo i Šamac.

Inicijator Slatinske omladine Marko Vuksanović ističe da su sve ekipe platile učešće na turniru po 30 KM, te su iz tih sredstava podijelјene nagrade za prva tri mjesta, prvo 100, drugo 70 i treće 50 maraka.


Prvo mjesto je „Idemo dalјe“ iz Gornje Slatine, drugo „Mamuti“ iz Modriče i treće FK „Pelagićevo“ iz Pelagićeva.


Predsjednica organizacije Ivana Kertić je pozivala svu omladinu, ne samo iz Gornje Slatine nego i iz okolnih sela da se priklјuče i daju svoj doprinos u realizaciji nadolazećih projekata, te potvrdila da su u njihovoj organizaciji većina članova učenici Osnovnih škola i pozvala starije mještane da se priklјuče organizaciji.


Kertićeva je dodala da su svoj doprinos turniru dale žene iz Gornje Slatine koje su volonterski radile na roštilјu i prodavavale svoje proizvode kako bi sakupile što više novčanih sredstava koji im je neophodno za realizaciju nadolazećih akcija u selu.


Inicijator Slatinske omladine Marko Vuksanović se zahvalio svim učesnicima, udruženju žena Gornja Slatina i svim gledaocima, te skrenuo pažnju svim Slatincima da se odazovu u nadolazećim druženjima u većem broju i pomognu Slatinskoj omladini, koja je puna ambicija i volјe za rad i opstanak sela.

Svetlana Pavlović, dipl. žurnalista

Poslednje ažurirano četvrtak, 18 maj 2017 11:23  

Dodatne opcije