Почетна Obavještenja Javni poziv za dodjelu grant sredstava iz Challenge fonda

Javni poziv za dodjelu grant sredstava iz Challenge fonda

Štampa

Obavještavamo sve preduzetnike sa prostora opštine Šamac da je otvoren prvi javni poziv za dodjelu grant sredstava iz Challenge fonda. Challenge fond uspostavlјen je u okviru projekta Challenge to change – C2C koji finansira i podržava Švedska agencija za međunarodni razvoj i saradnju – SIDA/Ambasade Švedske u BiH, a koji će u iduće četiri godine provoditi Sarajevska regionalna razvojna agencija SERDA i Republička agencija za razvoj malih i srednjih preduzeća. Ukupna vrijednost projekta je 3,2 miliona evra, namijenjena mikro, malim i srednjim preduzećima sa područja BiH, kao i start-up preduzećima. Detalјe javnog poziva možete pogledati ovdje.

 

Služba za lokalni ekonomski

razvoj, polјoprivredu i selo

Poslednje ažurirano petak, 19 maj 2017 12:34  

Dodatne opcije