Подијељени пакети повратницима у Доњу Дубицу

У поводу највећег правослацвног празника Божића Црвени крст Шамац у сарадњи са Завичајним удружењем „Дубичани“ из Доње Дубице и Црвеним крстом из Модриче уприличио је подјелу пакета хране и хигијене за девет старих особа који немају никога, а повратници су у Доњој Дубици, општина Оџак ФБиХ.
Завичајно удружење „Дубичано“ је изабрало девет особа које саме живе, немају никога, а онда су према том списку подијељени и пакети хране и хигијене.

Седамдесеттрогодишња Даница Ђурић повратник у Доњу Дубицу једна је од 50 - так повратника који ту живе након рата.
Она се захвалила на Црвеном крсту на пакетима, али највише Завичајном удружењу „Дубичани“ који су расути по свијету и околним градовима који долазе, обилазе их и воде бригу о њима.

Секретар Црвеног крста Шамац Даница Радуловић истиче да је подјела хигијенских и прехрамбених пакета традиционална и да ће тако наставити и даље како би и сви они који немају својих ближњих осјетили да нису сами.
Она је честитала Божић свим вјерницима и пожељела да се сви у тренуцима Божића осјећају срећно које им доноси радост Божића.