Секретар Скупштине општине

Блаженка Максимовић, дипл.правник, Секретар Скупштине општине Шамац

Надлежности:

Секретар Скупштине општине у сарадњи са предсједником Скупштине општине и Начелником општине припрема приједлог дневног реда и стара се о обезбјеђењу услова за рад Скупштине општине. Секретар Скупштине општине пружа стручну помоћ предсједнику и потпредсједнику Скупштине општине, одборницима и радним тијелима Скупштине, остварује сарадњу са начелницима одјељења општинске административне службе везано за припрему материјала за сједницу Скупштине, одговорни је уредник Службеног гласника општине, руководи стручном службом Скупштине општине, обавља и друге послове у складу са законом, Статутом општине и одлуком о стручној служби Скупштине општине.

Контакт:
+387 (0)54 611-800