Пријем за удружења жена

Предсједница Скупштине општине Николина Шкрбић и начелник Одјељења за друштвене дјелатности и послове Цивилне заштите Слoбoдaн Стojић данас су организовали пријем за чланице удружења жена са шaмaчкoг подручја и том приликом уз скромне поклоне честитали Међународни дан жена.

Oвoм приликoм предсједница Скупштине истакла је да је овај састанак како празнични тако и радни, приликом којег представнице удружења износе своје планове рада и ангажмана у 2019. години а резимирамо резултате рада у претходној години.
„Желим да свим женама на подручју општине Шамац честитам данашњи празник уз жељу да им сваки дан буде испуњен поштовањем, те да наставе бити друштвено и професионално активне“ – каже Шкрбићева.

Шкрбићева се захвалила удружењима жена на досадашњем представљању наше Општине на сајмовима и другим манифестација широм Републике Српске и околним земљама, те истакла да ће им бити и даље подршка у складу са могућностима.
На данашњем састанку у поводу 8. марта присуствовале су представнице Удружења Брвник, Баткуша, Шамац, Крушково Поље и Коло српских сестара „Косовка дјевојка“.