Акција прољетног чишћења и уређења града

Одјељење за просторно уређење и стамбено-комуналне послове и ове године наставља са активностима на уређењу града, под мотом „За љепши Шамац“.
Почетак активности је предвиђен за 28.03.2019. године у 12 часова, када ће бити окупљање учесника акције на паркингу испред старог „Бинга“, у улици Кнеза Милоша.

У периоду од 28.03.2019. године до 12.04.2019. године на подручју града активности ће бити усмјерене на: хортикултурно уређење града, уклањање шибља и ниског растиња на зараслим јавним површинама и парцелама у власништву Општине, прикупљање комуналног отпада са јавних површина, постављање нових клупа, замјена дотрајалих дијелова на постојећим клупама и фарбање, орезивање дрвећа, уређење градског трга и прање улица.
Позивамо све грађане да се укључе у ову акцију и тиме дају свој допринос уређењу града.
Сви грађани који имају приједлог за љепши Шамац, могу то учинити сваким радним даном путем телефона: 065/471-484.

Начелник Одјељења за просторно уређење
и стамбено комуналне послове
Ведрана Михаљчић, дипл. инж. грађ.