ОБАВЈЕШТЕЊЕ ЗА ГРАЂАНЕ И ПЧЕЛАРЕ О ПОНОВЉЕНОМ ТРЕТИРАЊУ ОДРАСЛИХ ФОРМИ КОМАРАЦА

''Еко Бел'' доо Лакташи и општина Шамац обавјештавају грађане и пчеларе да ће дана 02.07.2019. године у вечерњем термину од 20,00 до 23,00 часова и дана 03.07.2019. године у јутарњем термину од 04,30 до 06,30 часова, ради заштите здравља грађана , предузеће за санитарно-еколошку заштиту, поново извршити акцију сузбијања одраслих форми комараца са земље на комплетном подручју ОПШТИНЕ ШАМАЦ.
Упозоравају се пчелари да у наведене дане у дефинисаним терминима предузму све потребне мјере за заштиту пчела а оне се састоје у наткривању пчелињих друштава картоном или другим приручним средствима.
У случају лоших временских услова грађани ће путем средстава информисања бити благовремено обавијештени о накнадном термину акције.

Одјељење за привреду и инспекцијске послове