Шамачко градилиште

Захваљујући менаџменту општине Шамац, подручје општине је последњих прољетних мјесеци постало велико градилиште. Асвалтирају се улице у граду Шамацу, путеви кроз цијелу општину (Средња Слатина, Баткуша, Обудовац).

Поред путне инфраструктуре за коју ће из општинског Буџета бити издвојено пола милиона марака, почела је градња нових инфраструктурних објеката, а приводе се крају и радови на завршетку прије започетих објеката. Ради се о фискултурној дворани у Шамцу, дому културе „Милан јелић“ у Обудовцу, дому културе у Гребницама, Ловачком дому, санацији свлачионица и службених просторија на стадиону ФК “Борац“, свлачионица и службених просторија у мјесној заједници Обудовац II и низа других објеката чијом ће се санацијом, реновирањем или изградњом достићи ниво какав заслужују сви становници који живе на шамачком подручју.

Више фотофрафија у фото-албуму, секција инфраструктура.