Асфалтиране двије улице

У шамачком насељу Дуга III завршено је афалтирање улице, а у Доњој Слатини асфалтирана је саобраћајница Дејића сокак.
Укупна вриједност радова  је 58.000 КМ, а средства су обезбиједили Општина Шамац и грађани ових улица по 50%.

Начелник општинског Одјељења за просторно уређење и стамбено-комуналне послове Ведрана Михаљчић, рекла је да је улица Дуга III дужине 170 метара, а састоји се од три крака - један је дуг 100 и широк пет метара, други је дуг 45 и широк четири метра, док је трећи крак дуг 20 а широк три метра.
"Укупна вриједност радова за ову улицу је око 30.000 КМ. Средства су обезбијеђена по принципу учешћа 50% грађана и 50% Oпштине Шамац", рекла је Михаљчићева.

Она је додала да је поред ове улице асфалтирана и саобраћајница у Мјесној заједници Доња Слатина „Дејића сокак“ укупне дужине око 200 метара и ширине 3 метра, а вриједност радова је око 28.000 КМ такође по истом принципу учешћа.