Јавна расправа о Нацрту ребаланса буџета општине Шамац за 2019. годину одржаће се у периоду од 01.11.2019. до 07.11.2019. године у форми електронске јавне расправе у којој ће заинтересована лица путем електронске поште на адресу Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. достављати своје примједбе, приједлоге и сугестије.
Нацрт ребаланса буџета општине Шамац за 2019. годину биће објављен на званичној интернет страници општине Шамац (www.opstinasamac.org) и огласној табли у згради Општинске управе Шамац.

ПРИЛОЗИ:
1. Закључак о организовању јавне расправе о Нацрту ребаланса буџета општине Шамац за 2019. годину
2. Нацрт ребаланса буџета општине Шамац за 2019. годину

НАЧЕЛНИК ОПШТИНЕ
Ђорђе Милићевић, дипл. екон.