Служен Парастос за погинуле борце ВРС у Доњој Слатини

У Доњој Слатини код Шамца данас је одата почаст десеторици српских бораца из овог мјеста који су погинули у протеклом рату, једном цивилу и једном несталом лицу.
Погинулима је служен помен, а потом су породице погинулих, представици локалне власти, мјесне и општинске Борачке организације и мјесне заједнице положили цвијеће.

Предсједник Борачке организације општине Шамац Радован Зорановић рекао је да традиционално један дан у години одају почаст својим саборцима и поклањају се њиховим сјенима.
Парастосу су поред породица погинулих и мјештана присуствовали предсједница Скупштине Николина Шкрбић, начелник Одјељења за привреду и инспекцијске послове Предраг Недић и шеф Службе за друштвене дјелатности и послове цивилне заштите Слободан Стојић.