Шамчани дочекали Нову годину на градском тргу (ФОТО)

Шамчани су дочекали Нову годину на градском тргу уз бенд "Nekst level", кувано вино и ватромет, у организацији општинске управе.
Грађанима се у поноћ обратио начелник општине Шамац Ђорђе Милићевић и зажелио им много среће и успјеха на личном, породичном и пословном плану.

"Као и до сада, заједничким напорима настојаћемо да у години која је пред нама, нашу локалну заједницу учинимо просперитетнијом, успјешнијом и бољим мјестом за живот и рад за све наше грађане", поручио је Милићевић.
Предсједник Скупштине општине Шамац Николина Шкрбић рекла је да очекује да 2020. година буде боља од сваке претходне.
"Очекујем да сви заједно будемо веселији, да имамо разумијевања једни према другима и будемо задовољнији оним што имамо", рекла је Шкрбићева.
Заједничког дочека није било у хотелу у Шамцу, али су ресторани и кафићи били препуни.