Oбавјештење о регресираном дизел гориву

Обавјештавају се пољопривредни произвођачи да је Министарство пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Српске овом Одјељењу доставило први обрачун (I) регресираног дизел горива за 2020. годину.
Право на регресирано дизел гориво остварују регистрована пољопривредна газдинства, која су ажурирала и кориговала податке у Апиф-у, према одобреним списковима који су достављени електронском поштом и налазе се на интернет страници општине Шамац, а куповина истог се може извршити од 30. марта текуће године на бензинским пумпним станицама у Шамцу и то:

Нестро петрол а.д. Бања Лука, БС Шамац,
Г-петрол д.о.о (Газпром петрол) БС Шамац.
Антуновић АГС д.о.о. БС Шамац,
БП Драгстес д.о.о., БС Шамац.

Одобрена количина регресираног дизел горива за прољетне и јесење радове у 2020. години износи:
до 100 литара горива по хектру – за све биљне културе.

Корисници регресирано дизел гориво купују по малопродајној цијени умањеној за износ регреса од 0,60 КМ/литру. Захтјев за остваривање права на регрес за дизел гориво корисници, након евидентирања и протоколисања, преузимају у просторијама Општинске управе Шамац од 7 до 12 часова.
За преузимање захтјева и све друге информације можете се обратити Општинској управи Шамац тј. у просторијама пријемне канцеларије (шалтер сала).

ОДЈЕЉЕЊЕ ЗА ПРИВРЕДУ И
ИНСПЕКЦИЈСКЕ ПОСЛОВЕ

* Списак корисника можете преузети овде