У Брвнику служен парастос за погинуле борце ВРС и цивиле

Код спомен-обиљежја у Брвнику, код Шамца је служен парастос за 18 погинулих бораца Војске Републике Српске и шест цивилних жртaва рата са овог подручја.
Парастос су служили свештеници Милан Михајловић и Зоран Илић у присуству породица погинулих, представника локалних власти и мјештана.

Организатор обиљежавања сјећања на жртве рата из Брвника су Мјесна борачка организација и Општинска борачка организација Шамац.
Предсједник шамачке Борачке организације Радован Зорановић рекао је да све жртве заслужују и већу пажњу и бригу државе, исто као и преживјели борци.
"Они су дали живот за Републику Српску и наша дужност је да их се са поносом сјећамо", поручио је Зорановић.
Парастосу су присуствовале и начелник општинског Одјељења за општу управу Лепа Тривић, начелник Одјељења за урбанизам и стамбено комуналне послове Ведрана Михаљчић и начелник Службе за локално економски развој Јадранка Ђукић.