Одржана конференција мушког одбојкашког клуба „Црвена звијезда“ Обудовац

У Прес центру који се налази у дому „др Милан Јелић“ у Обудовцу је одржана конференција за медије мушког одбојкашког клуба „Црвена звијезда“ Обудовац на којој је представљен нови играч Љубомир Ивановић из Пелагићева.
„Нови играч Љубомир Ивановић стигао је у одбојкашки клуб „Црвена звијезда“ из екипе „Темпо“, рекао је предсједник овог клуба Јанко Јовановић.

На прес конференцији предсједник клуба Јанко Јовановић презентовао је план за сезону 2020/2021 године.
„Очекујемо највиши пласман у првенству Републике Српске“, каже Јовановић наводећи могућност доласка још једног звучног појачања.

Тренер Игор Бијелић је истакао да је мушки одбојкашки клуб „Црвена звијезда“ спреман за највеће изазове у такмичарској сезони.
„Припреме се одвијају у двије етапе, на стадиону двије седмице, затим прелазак у дворану гдје ће се радити на уигравању екипе уз договорене три тренинг утакмице против тимова из Премијер лиге. Сезона у оквиру Прве лиге Републике Српске почиње 3. октобра“, каже Бијелић.
Подсјећања ради, мушки одбојкашки клуб „Црвена звијезда“ Обудовац из Обудовца постоји више  од 40 година и тренутно се налазе у Првој лиги РС.