Јавна расправа о Нацрту ребаланса буџета општине Шамац за 2020. годину одржаће се у периоду од 01.10.2020. до 08.10.2020. године у форми електронске јавне расправе у којој ће заинтересована лица путем електронске поште на адресу Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. достављати своје примједбе, приједлоге и сугестије.
Нацрт ребаланса буџета општине Шамац за 2020. годину биће објављен на званичној интернет страници општине Шамац (www.opstinasamac.org) и огласној табли у згради Општинске управе Шамац.

ПРИЛОЗИ:
1. Закључак о организовању јавне расправе о Нацрту ребаланса буџета општине Шамац за 2020. годину
2. Нацрт ребаланса буџета општине Шамац за 2020. годину

НАЧЕЛНИК ОПШТИНЕ
Ђорђе Милићевић, дипл. екон.