Јавна расправа о Нацрту буџета општине Шамац за 2021. годину одржаће се у периоду од 02.11.2020. до  12.11.2020. године у форми електронске јавне расправе у којој ће заинтересована лица путем електронске поште на адресу Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. достављати своје примједбе, приједлоге и сугестије.
Нацрт буџета општине Шамац за 2021. годину биће објављен на званичној интернет страници општине Шамац (www.opstinasamac.org) и огласној табли у згради Општинске управе Шамац.

ПРИЛОЗИ:
1. Закључак о организовању јавне расправе о Нацрту буџета општине Шамац за 2021. годину
2. Нацрт буџета општине Шамац за 2021. годину

НАЧЕЛНИК ОПШТИНЕ
Ђорђе Милићевић, дипл. екон.