У Црквини завршени радови на уређењу Дома културе и платоа

У Црквини код Шамца  завршени су радови на асфалтирању платоа испред Дома културе за које је општина Шамац у претходном периоду издвојила око 40.000 КМ.

Начелник Одјељења за просторно уређење и стамбено комуналне послове Ведрана Михаљчић каже да су прије неколико мјесеци ставили у функцију и расвјету око Дома културе која није радила више од 15 година.

„Поред асфалтирања платоа у центру МЗ Црквина, у току прошле и ове године завршили смо санацију и унутрашње уређење Дома културе за које је општина Шамац из Буџета издвојила око 8.000 КМ, такође је извршена санација просторија свлачионица за гостујуће и домаће играче ФК „Црквина“ и замијењена је столарија. Радови на свлачионицама су коштали око 8.500 КМ“, каже Михаљчићева.