Јавна здравствена установа Дом здравља Шамац

Доситеја Обрадовића бб, 76230 Шамац
+387 (0)54 490 219
ww.facebook.com/pages/JZU-DOM-Zdravlja-%C5%A0AMAC/481301465261696

Надлежна је за примарни ниво здравствене заштите општине Шамац. Обезбјеђујући први контакт корисника здравствених услуга са здравственим системом, примарни циљ нам је задовољство наших корисника.

У свакодневном раду, користећи расположиви кадар, опрему и простор боримо се на очувању физичког, психичког и социјалног благостања својих грађана. Заједничким радом наших запослених и наших корисника, радимо на превентивним активностима и подизању нивоа свијести о сопственом здрављу грађана. Усавршавањем кадра и опреме, боримо се за стално унапређење квалитета пружања услуга лијечења и дијагностике. Тимским радом запослених, нашим корисницима обезбјеђујемо доступну, континуирану и свеобухватну здравствену заштиту.