Pretraga

Odjelјenje za privredu i inspekcijske poslove

Načelnik Odjeljenja za privredu i inspekcijske poslove Predrag Nedić rođen je 17. jula 1966. godine u Gornjoj Slatini. Osnovnu i srednju školu završio na području opštine Šamac.

U periodu od 1986/87. do 1990/91. školske godine redovno pohađao i diplomirao na Ekonomskom fakultetu Univerziteta u Novom Sadu.

Od 1994. godine zasnovao radni odnos u carinskoj službi Republike Srpske.

Kao državni službenik radio nepunih 18. godina, a tokom rada upisuje postdiplomske studije na istom fakultetu Univerziteta u Novom Sadu. Na postdiplomskim studijama magistrirao u maju 2009. godine.

Oženjen i otac dvoje djece.


 +387 (0) 54 612 173
 +387 (0) 54 620 300
 Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

NADLEŽNOSTI:

Odjelјenje za privredu i inspekcijske poslove vrši upravne i stručne poslove iz nadležnosti Opštine koji se odnose na: studijske i analitičke poslove iz oblasti privrede i polјoprivrede (industrija, trgovina i snabdjevanje, ugostitelјstvo, turizam, zanatstvo, saobraćaj i veze, polјoprivreda, šumarstvo, vodoprivreda), planiranje razvoja, zaštitu od požara, poslove vezane za privatno preduzetništvo, podsticaj razvoja malih i srednjih preduzeća, razvoj polјoprivredne proizvodnje, zakupa i zaštite polјoprivrednog zemlјišta, stočarstva, voćarstva, mini farmi, organizovanja polјoprivrednika, lova, ribolova, kao i druge poslove koji mu se posebnim aktima stave u djelokrug rada.