Pretraga

Upitnik o stanju poslovnog okruženja

P o š t o v a n i,

Opština Šamac je intenzivirala aktivnosti u implementaciji Integrisane strategije razvoja. U cilјu sagledavanja stanja i uklјučivanja što većeg broja zainteresovanih strana u ove aktivnosti, neophodno je izvršiti procjenu mišlјenja privrednika o problemima ali i rješenjima iz oblasti poslovanja, te mogućnostima saradnje lokalne zajednice i privrednika.

Zato Vas molimo da svojim odgovorima na ponuđena pitanja date svoj doprinos ovim aktivnostima a u cilјu ostvarenja zajedničkog interesa razvoja naše zajednice.

Molimo Vas da popunjen upitnik pošalјete na adresu Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

HVALA!

Radna grupa za izradu strategije


**upitnik možete preuzeti na ovom linku