Обавјештење о организовању јавне расправе о Нацрту ребаланса буџета општине Шамац за 2017. годину

Јавна расправа о Нацрту ребаланса буџета општине Шамац за 2017. годину одржаће се у периоду од 07.11.2017. до 13.11.2017. године у форми електронске јавне расправе у којој ће заинтересована лица путем електронске поште на адресу Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. достављати своје примједбе, приједлоге и сугестије, уз одржавање централне јавне расправе дана 09.11.2017. године у згради Oпштинске управе Шамац (скупштинска сала) са почетком у 19:00 часова.
Нацрт ребаланса буџета општине Шамац за 2017. годину биће објављен на званичној интернет презентацији општине Шамац (www.opstinasamac.org), огласној табли у згради Општинске управе Шамац, просторијама савјета мјесних заједница и мјесним канцеларијама.

НАЧЕЛНИК ОПШТИНЕ
Ђорђе Милићевић, дипл. екон.

ПРИЛОЗИ:
-Закључак о организовању јавне расправе о Нацрту ребаланса буџета општине Шамац за 2017. годину,
-Нацрт ребаланса буџета општине Шамац за 2017. годину