Акција прољећњег чишћења и уређења града

Одјељење за просторно уређење и стамбено комуналне послове ове године наставља са активностима на уређењу града, под мотом „За љепши Шамац“.
Почетак активности је предвиђен 30.03.2018. године, са почетком у 11:55 часова, на паркингу испред „Бинго“ д.о.о. када ће се овој акцији придружити радници свих јавних установа, предузећа и школа на територији града Шамца.

У периоду од 30.03.2018. године до 13.04.2018. године на подручју града активности ће бити усмјерене на: хортикултурно уређење града, уклањање шибља и ниског растиња на зараслим јавним површинама и парцелама у власништву Општине, прикупљање комуналног отпада са јавних површина, постављање нових клупа, замјена дотрајалих дијелова на постојећим клупама и фарбање, орезивање дрвећа, уређење градског трга и прање улица.
Позивамо све грађане да се укључе у ову акцију и тиме дају свој допринос уређењу града.
Сви грађани који имају приједлог за љепши Шамац, могу то учинити сваким радним даном путем телефона: 065/471-484.

Начелник Одјељења за просторно уређење
и стамбено комуналне послове
Ведрана Михаљчић, дипл. инж. грађ.