Обавјештење о радном времену за вријеме републичких прaзника у мјесецу мају 2018. године на подручју општине Шамац

У складу са Одлуком о радном времену за вријеме републичких празника у 2018. години на подручју општине Шамац, која је од стране Начелника донесена 05.12.2017. године под  бројем: 01-022-453/17, а којом је регулисано радно вријеме за вријеме републичких  празника у мјесецу мају, прописано је следеће:
1. маја 2018. године (Међународни празник рада) могу радити сви регистровани пословни субјекти на подручју општине Шамац у времену од 07:00 – 12:00 часова, а ради задовољења неопходних потреба грађана.

Нерадни дани за све регистроване пословне субјекте на подручју општине Шамац (привредна друштва и предузетници) су 2. мај (Међународни празник рада) и 9. мај 2018. године (Дан побједе над фашизмом).
Комуналне сервисне службе, сервисне службе водовода и канализације, електродистрибуције, јединице ватрогасне службе и службе у области здравства, ће имати дежурства.
Здравствене апотеке, ветеринарске амбуланте и продавнице погребне опреме ће имати дежурства у времену од 07:00 – 15:00 часова.
На дане републичких празника могу радити бензинске станице, радне јединице сточарске производње, пословни субјекти неопходни за рад граничних прелаза.
Сви угоститељски објекти на дан републичких празника могу радити у складу са Одлуком о радном времену угоститељских објеката.

Општинска управа