Одржан први кастинг за МИС Посавине

У Шамцу је 27. априла одржан први кастинг такмичарки избора МИС Посавине за МИС Републике Српске. За ову манифестацију која ће у Шамцу у Кино дворани бити одржана 14. маја пријавило се велики број дјевојака из Посавине, а највише из Шамца. Од пријављених 17 кандидаткиња синошњи кастинг прошло је и задовољило 14 Посавки које ће се појавити на избору за МИС Посавине.

- Ово све говори да је Посавина поред других богатстава, богата љепотом и младошћу. Искрено се надам да ће једна од ових прелијепих Посавки понијети ласкаву титулу и за МИС Републике Српске за 2010. годину – рекао је Рамиз Шадић представник Дирекције МИС Босне и Херцеговине.

Према ријечима Шадића за манифестрацију МИС Посавине биће приређен богат културно забавни програм у којем ће учестовати и познате естрадне звијезде. Генерални спонзор је општина Шамац.

Када је у питању избор за МИС Републике Српске он ће бити одржан у Зворнику 29. маја уз директан пренос Радио Телевизије Републике Српске.