Одржана прва моторијада у Обудовцу

У организацији Мото клуба “Соко“ из Обудовца, у Обудовцу је организована прва моторијада, тродневна манифестација на којој је учествовало око 300 моториста из бивше Југославије. Покровитељ манифестације била је општина Шамац, а спонзор ТР “Тина“ из Обудовца.

Камп су отворили Буцо и Слађа, мотористи мото клуба “Шид“ Србија. У тродневним активностима мотористи су организовали и дефиле кроз Обудовац и бајкерске игре за све мотористе, натезање конопца, бацање гуме, испијање пива. Тродневну манифестацију пратио је и бенд „Ироник“ из Орашја и „Свети Грао“ из Новог Сада“.

Према ријечима Дејана Митровића члана УО Мото клуба „Соко“ из Обудовца манифестација је протекла у добром расположењу и трудиће се да она постане традиција у овом мјесту.

Најстаријем мотористи, власнику најстаријег мотора и мотористима из Шида који су отворили камп додијељене су захвалнице.