Јавни позив - запошљавање приправника

ОПШТИНА ШАМАЦ

Одјељење за привреду и друштвене дјелатности

Број: 03-123-1/10

Датум: 07.04.2010 год.

ПРЕДМЕТ: Јавни позив за кориштење средстава по Пројекту запошљавања приправника високе стручне спреме у Републици Српској, „Први посао“

Дана 01.04.2010 год. Завод за запошљавање Републике Српске расписао је јавни позив за запошљавање приправника са ВСС у Републици Српској, број 06-177-1/10 од 30.03.2010 год.

Општина Шамац позива заинтересоване субјекте са подручја општине Шамац који имају интересе и који испуњавају услове по овом јавном позиву да поднесу захтјев за додјелу наведених средстава. Потребну документацију треба доставити до 30.04.2010 год. на адресу Завода за запошљавање Републике Српске.

Јавни позив за подношење захтјева за додјелу средстава и неопходна документација могу се преузети са интернет странице Завода за запошавање www.zzrs.org

С' поштовањем

Начелник одјељења