Избор за мис Посавине у Шамцу

Испред општинског менаџмента Шамац, начелник општине Саво Минић и представник Дирекције за „Избор мис БиХ 2010“ Рамиз Шадић, 20. априла су потписали Уговор о одржавању манифестације „Мис Посавине“. Трошкове око манифестације сносиће општина Шамац, а манифестација ће се одржати 14. маја у шамачкој Кино дворани.

-На тој манифестацији ће учестовати углавном општине посавске регије. Шамац има једно одређено искуство јер је овдје прије три године бирана и мис Републике Српске и мис Посавине. По трећи пута дато је повјерење општини Шамац и нама то чини једну част и задовољство- рекао је Симо Зарић, замјеник начелника општине Шамац.

Зарић је истакао да вјерује да ће одзив на ову манифестацију из свих околних локалних заједница бити велики.

-Ми смо покровитељи манифестације и чинимо један одређен напор да покровитељ ове манифестације буде и Министарство за трговину и туризам због тога што је намјера организатора да уконпонују најљепше дијелове града Шамца са туристичког аспекта и вјерујем да ћемо то и направити- нагласио је Зарић.