Oбавјештење о III обрачуну регресираног дизел горива

Обавјештавају се пољопривредни произвођачи да је Министарство пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Српске овом Одјељењу доставило трећи обрачун (III) регресираног дизел горива за 2021. годину.
Право на регресирано дизел гориво остварују регистрована пољопривредна газдинства, која су ажурирала податке у Апиф-у и измирила уплату доприноса и противградне заштите, према одобреним списковима који су достављени електронском поштом и налазе се на интернет страници општине Шамац, а куповина истог се може извршити од 30. марта до 31. октобра текуће године на бензинским пумпним станицама у Шамцу и то:

1. Нестро петрол а.д. Бања Лука, БС Шамац,
2. Г-петрол д.о.о (Газпром петрол) БС Шамац.
3. Антуновић АГС д.о.о. БС Шамац,
4. БП Драгстес д.о.о., БС Шамац.

Одобрена количина регресираног дизел горива за прољетне и јесење радове у 2021. години износи:
- до 100 литара горива по хектру – за све биљне културе.

Корисници регресирано дизел гориво купују по малопродајној цијени умањеној за износ регреса од 0,50 КМ/литру. Захтјев за остваривање права на регрес за дизел гориво корисници, након евидентирања и протоколисања, преузимају у просторијама Општинске управе Шамац од 7 до 13 часова.

За преузимање захтјева и све друге информације можете се обратити Општинској управи Шамац тј. у просторијама пријемне канцеларије (шалтер сала).

ОДЈЕЉЕЊЕ ЗА ПРИВРЕДУ И
ИНСПЕКЦИЈСКЕ ПОСЛОВЕ

*Списак корисника можете преузети овдjе