Обављено извлачење за прво коло ОФС Шамац

У просторијама Фудбалског клуба „Борац“ јуче је обављено извлачење парова за прво коло општинског купа Фудбалског савеза општине Шамац, а учешће у овогодишњем КУП такмичењу су узели сви фудбалски клубови.

Предсједник Фудбалског савеза општине Шамац Симо Варадиновић каже да су као и сваке године обезбијеђене награде за финалисте који ће бити додијељени кроз спортску опрему за оба  учеснике финала.
Варадиновић напомиње да су за све учеснике обезбијеђени трошкови службених лица од стране Општинске управе, тако да клубови апсолутно неће имати својих накнадних трошкова због учешћа у КУП такмичењу.

„Новитет је што ће од ове године побједнику КУПА поред пехара у трајном власништву бити предат и велики прелазни пехар. Дакле, од ове године па у наредном периоду сваке године ће  из једног у други клуб прелазити прелазни пехар који ће бити додјељивани побједницима општинског фудбалског купа Шамац“, каже Варадиновић.