Њемачка компанија тражи добављаче за производе из области алуминијума, челика и нехрђајућег челика

Поштовани,

Реномирана њемачка компанија FKN Holding GmbH & Co KG је у потрази за новим пословним партнерима у Босни и Херцеговини.
У потрази су за пословним партнерима у својству добављача за производе алуминијума, челика и нехрђајућег челика. Листу тражених произовда, заједно са захтјевима компаније можете преузети из упитника.
Заинтересоване компаније из БиХ исказују свој интерес за сарадњу попуњавањем упитника у прилогу овог обавјештења.
Попуњен упитник је потребно доставити на е-маил Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. најкасније до петка, 25.06.2021. године.
У случају додатних питања Вам радо стојимо на располагању.

Одјељење за привреду и инспекцијске послове
Општина Шамац

ПРИЛОГ: Упитник