Обавјештење о прекиду у напајању електричном енергијом

Обавјештавамо купце електричне енергије да ће ЗП „ЕЛЕКТРО ДОБОЈ“, ТЈ Шамац, дана 23.06.2021. године (сриједа) у времену од 09:00 до 10:00 часова изводити планиране радове на утврђивању припадности купаца по НН излазима са БТС 10/0,4 kV Шамац Центар 2. Због планираних радова доћи ће до прекида у испоруци електричне енергије за сљедеће купце:

- Дио улице Краља Александра (од улице Гаврила Принципа до улице Цара Лазара ) само десна страна посматрано од хотела према општини,
- Стамбена зграда „униглас-а“ у улици Краља Александра,
- Дио улице Обилићев вјенац - плато код ресторана „Обала“ и Хотел,

- Улица Кнеза Милоша (од улице Краља Александра до улице Николе Тесле),
- Улица Ђенерала Драже (од улице Гаврила Принципа до улице Кнеза Лазара) обје стране,
- Улица Николе Тесле (од улице Гаврила Принципа до улице Цара Лазара) обје стране,
- Дио улице Гаврила Принципа, непосредно уз семафор.

Уколико се планирани радови заврше прије предвиђеног рока вријеме трајања застоја биће краће од планираног.

МХ „ЕРС“ МП а.д. Требиње,
ЗП „Електро Добој“ а.д. Добој